Fatih Altaylı kazaya karıştı! “Bunlara bir şey deyin artık”

Gazeteci Fatih Altaylı, geçtiğimiz hafta sonu kaldırımda yürürken bir motosiklet sürücüsünün çarpması sonucu kazaya karıştı. Altaylı, kazayı YouTube kanalında anlatarak yaşadığı durumu ve tepkisini dile getirdi.

Kaza sırasında yere düştüğünü ve ufak sıyrıklarla kurtulduğunu belirten Altaylı, motosiklet sürücüsünün kendisine küfür ederek olay yerinden uzaklaştığını söyledi. Bu olayın ardından Altaylı, uzun süredir bu konuda uyarılarda bulunduğunu, ancak kimsenin bu durumu önemsemediğini vurguladı.

Altaylı, yetkililere seslenerek, “Aylardır, yıllardır söylüyorum, bu kaldırımda giden motosiklet belası kimsenin umrunda değil. Görevliler vatandaşa tuzak gibi radar kurarlar, çevirirler. Esas bunlara bir şey deyin! Ne işi var kaldırımda. Yüz kere yazdık yine kimsenin umurunda olmadı. Polisin önünden geçiyor, umurunda değil, ‘Gel bakalım’ demiyor polis. Yaşlı başlı bir kadına çarpsa kadıncağızın hayatı kayardı,” dedi.

Altaylı, yasal yollara başvuracağını da belirtti ve bu tür olayların önlenmesi için yetkililerin harekete geçmesi gerektiğini vurguladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir