Aydın’ın Karacasu ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yol kenarında başıboş olarak bulunan küçükbaş hayvan, yapılan araştırma sonucu sahibi bulunarak teslim edildi. Karacasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Dedeler Mahallesi Kuyucak-Tavas D-585 Karayolu’nda devriye faaliyeti sırasında hayvanı buldu. Yapılan araştırmalar sonucunda hayvanın sahibi tespit edilerek kayıp hayvan sahibine teslim edildi. Bölge halkı, jandarma ekiplerine duyarlı ve özverili çalışmaları için teşekkür etti.